KONST / Litografier / Grafiskt blad 15406001
nr 1540 6001
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, "Längtan". Signerad, numrerad 11/30. Giclee fine art. Bildmått: 27x39 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 39x50 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:00:00